SEO optimalizace pro vyhledávače

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

SEO (Search engine optimization) nebo-li česky "optimalizace pro vyhledavače" zahrnuje specializované činnosti, které mají za úkol dostat Váš web na přední místa fulltextových vyhledávačů (Seznam, Google, aj.) na klíčová slova, která jsou pro vás důležitá. Internetové vyhledávače jsou totiž většinou největším zdrojem návštěvnosti Vašeho webu a čím výše se Váš web na Vaše klíčová slova ve výsledcích vyhledávání bude zobrazovat, tím větší budete mít návštěvnost. Cílem SEO je zviditelnit web ve vyhledávačích tak, aby na něj přicházelo co nejvíce správně zacílených návštěvníků za přijatelné náklady.

Cílem naší optimalizace pro vyhledávače nejsou jen vysoké pozice ve výsledcích vyhledávání. Je to především Váš zisk. Váš byznys se snažíme pochopit, najít klíčová slova, která Vám vydělávají nejvíce a na ně úspěšně optimalizovat Váš web.

Napiště si zdarma o nezávaznou kalkulaci

 

Výsledky mluví za vše, podívejte se na naše poslední SEO reference - komu jsme pomohli k vyšším ziskům? Podívejte se také na náš certifikát SEO.

 

Zpracujeme SEO optimalizaci Vašeho webu na nejvyšší úrovni. Sami během krátké doby poznáte hmatatelné výsledky! Nabízíme také garanci této služby - žádné počáteční náklady a platíte jen v případě dosažení úspěchu! Podívejte se na ukázkový ceník našich SEO služeb.

 

Jednoduše řečeno - pokud přes internet nabízíte např. kominické služby, budete chtít, aby byl odkaz na Váš web, pokud někdo vyhledá "čištění komínů" nebo např. "kominík", ve výsledcích vyhledávání co nejvýše.

Implementace kvalitní SEO optimalizace pro Váš web ovšem práce nekončí. Konkurence nespí, ale snaží se o stejné cíle jako Vy. Proto je nutné web neustále zdokonalovat kvalitním obsahem a přivádět na web stále víc zpětných odkazů.

Díky kvalitní SEO optimalizaci lze dosáhnout všestranné spokojenosti. Návštěvník na Vašem webu nalezne přesně to, co hledá a Vy budete mít o zákazníka víc. Právě přesné cílení na konkrétní cílovou skupinu je obrovská zbraň SEO optimalizace a PPC systémů.

Techniky SEO

V závislosti na Vašem předmětu podnikání lze zvolit různé techniky SEO. Mezi nejčastěji používané patří:

 • Důsledná marketingová analýza Vašeho podnikatelského prostředí a konkurence.
 • Kvalitní analýza klíčových slov - nalezení takových relevantních klíčových slov pro Váš web, která mají šanci se ve výsledcích vyhledávání zobrazit na předních místech a která uživatelé opravdu vyhledávají.
 • Dokonalý obsah webu - bez obsahu není co optimalizovat, pokud budou texty nesrozumitelné a nehodnotné, nebude je navíc ani nikdo číst.
 • Precizní kód - sématický, přístupný a dobře strukturovaný web, postavený na přísných webových standardech, zaručuje, že bude pro vyhledávače lehce zpracovatelný.
 • Věrohodné zpětné odkazy na Váš web - odkazují-li ostatní uživatelé Internetu na Váš web, svědčí to o jeho kvalitě a určité hodnotě, proto je to pro vyhledávače jeden z nejdůležitějších faktorů SEO.

Jaké potřebujeme podklady od vás?

Abychom mohli zahájit optimalizaci pro vyhledávače Vašich stránek, budeme potřebovat následující podklady:

 • Vaše hlavní konkurenty s jejich webovou adresou a jejich hlavní činnost
 • Stručné informace o Vaší firmě a popis Vašich cílů
 • Přesná specifikace, kdo jsou Vaši koncoví zákazníci
 • Klíčová slova, skrze která se chcete umísťovat (od volby a počtu kl. slov se následně odvíjí cena)

+ pokud web nespravjeme my (neběží na administraci EasyPage)

 • Přístup k analytickému programu (například Google Analytics)
 • Přístup k Vašemu redakčnímu systému
 • Přístup na FTP Vašeho webu, a kontakt na Vašeho webmastera

Ceník SEO optimalizace

Jednorázová optimalizace

Jednorázová platba bez měsíčního paušálu.

Menší web / nízká konkurence 10.000 - 20.000 Kč bez DPH
Střední web / střední konkurence 20.000 - 50.000 Kč bez DPH
Veliký web / silná konkurence 50.000 - 100.000 Kč bez DPH
Hodinová sazba SEO konzultanta 1.200 Kč bez DPH / hod

Garance SEO

Novinka - 100% ochrana Vašich investic do SEO! Garantované výsledky, tj. platíte pouze pokud v daném měsíci byl splněn požadovaný výsledek. Za splnění požadovaného výsledku se považuje každý měsíc, v němž bylo dosaženo zobrazení odkazu na Vaše webové stránky na objednané klíčové slovo do 6. (včetně) pozice výsledku vyhledávání (na Seznam a Google) minimálně po dobu 90% daného měsíce. Smlouva se uzavírá s minimální dobou trvání 12 měsíců.

Jednorázový poplatek 0 Kč
Měsíční poplatek v případě dosažení požadovaných pozic od 6.500 Kč bez DPH / měsíc

Rozšířený ceník SEO optimalizace.

Služba je garantovaná, tj. objednatel je povinen platit pouze pokud v daném měsíci splnila požadovaný výsledek. Za splnění požadovaného výsledku se považuje každý měsíc, v němž bylo dosaženo zobrazení odkazu na webové stránky objednatele na objednané klíčové slovo do 6. (včetně) pozice výsledku vyhledávání (na Seznam a Google) minimálně po dobu 90% daného měsíce. Smlouva se uzavírá s minimální dobou trvání 12 měsíců

Analýza klíčových slov Začátek stránky PPC